Kocięta

 

 

 

 Nasze kocięta zamieszkają w nowym domkach   w wieku około 14/ 15tygodni, są wtedy dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, a kocięta  niehodowlane są po zabiegu kastracji. Maluchy do nowych właścicieli trafiają  z książeczką zdrowia oraz umową kupna /sprzedaży.  Otrzymają także rodowód Fife -FPL , co potwierdza rasowość naszych maluchów.

   Od urodzenia przebywają z nami dzieki czemu są bardzo dobrze socjalizowane . Rodzice kociąt są  badani, wolni od chorób, posiadają negatywne wyniki badań w kierunku wirusowych chorób zakaźnych: FIV (wirus niedoboru immunologicznego kotów), FeLV (wirus kociej białaczki),maja także badania na HCM - USG (przerost mięśnia sercowego)oraz HCM- PKD (wielotorbielowatości nerek). 

Nasze kocięta otrzymują od nas w wyprawce jedzenie na pierwsze dni życia puszeczki oraz suchą  karmę , zabawki -myszki ,piłeczki , legowisko lub drapak oraz upominki w formie torby z logo hodowli, piórka z logo hodowli oraz kocyka  ,co więcej  potrzeba naszym kocim aniołkom w nowym domu ,przeczytacie państwo u nas w podstronie O Rasie .

 


 

W przypadku kociąt  nakolankowych wyjeżdżających za granicę, ich odbiór opóźnia się o około 4 tygodnie, z uwagi na obowiązek szczepienia przeciwko wściekliźnie, i koniecznej po nim kwarantannie. Koty te opuszczają hodowlę w wieku ok. 18/19tygodni, zaopatrzone są oczywiście w chip ,paszport.
  

 Podstawą rezerwacji jest wpłata zaliczki 1/3 ceny kociaka .

 


 

 KIEDY BAĆ SIĘ TOKSOPLAZMOZY ?

 olbrachta.pl/toksoplazmoza/

 


 

Zanim kupisz kociaka 

Rodowód a Rodowód to różnica »