Kocięta

Obserwacja - ktoś się mna interesuje , ale nie wpłacił zaliczki (nadal wolny).
Rezerwacja - chyba znazłem dom,ktoś wpłacił zaliczkę.
Opcja -  obserwacja pod kątem hodowlanym .
Wolny - nadal szukam domku.....:):)  

 

 

 

 


Nasze kocięta zamieszkają w nowym domkach   w wieku około 14 tygodni, są wtedy dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, a kocięta  niehodowlane są po zabiegu kastracji. Maluchy do nowych właścicieli trafiają  z książeczką zdrowia oraz umową kupna /sprzedaży.  Otrzymają także rodowód Fife -FPL , co potwierdza rasowość naszych maluchów.

   Od urodzenia przebywają z nami dzieki czemu są bardzo dobrze socjalizowane . Rodzice kociąt są  badani, wolni od chorób, posiadają negatywne wyniki badań w kierunku wirusowych chorób zakaźnych: FIV (wirus niedoboru immunologicznego kotów), FeLV (wirus kociej białaczki),maja także badania na HCM - USG (przerost mięśnia sercowego)oraz HCM- PKD (wielotorbielowatości nerek). 

Nasze kocięta otrzymują od nas w wyprawce jedzenie na pierwsze dni życia puszeczki oraz suchą karmę , maly drapaczek oraz upominki w formie torby, kubka  i kocyka z logo hodowli z zapachem rodzinnego domu , wiecej co potrzeba kocim aniołkom w nowym domu przeczytacie państwo u mnie w podstronie O Rasie .

Cena kota niehodowlanego to wydatek 2000 zł- 2500 zl ( w zależności od umaszczenia ).
 

W przypadku kociąt  nakolankowych wyjeżdżających za granicę, ich odbiór opóźnia się o 4 tygodnie, z uwagi na obowiązek szczepienia przeciwko wściekliźnie, i koniecznej po nim kwarantannie. Koty te opuszczają hodowlę w wieku ok. 18 tygodni, zaopatrzone są oczywiście w chip ,paszport.
a ich cena to równowartość 600 euro.

  

 Podstawą rezerwacji jest wpłata zaliczki 1/3 ceny kociaka .

 

Cena kociaka hodowlanego to 1000 - 1500 euro ( nie sprzedajemy kociaków do Polskich hodowli ).


 

 KIEDY BAĆ SIĘ TOKSOPLAZMOZY ?

 olbrachta.pl/toksoplazmoza/

 


 

Zanim kupisz kociaka 

Rodowód a Rodowód to różnica »